Starity

Reklámokért olcsóbb lesz a Netflix

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2022. június 24. 09:22 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A streaming-szolgáltató új csomagot vezet be azoknak, akik nem bánják a reklámokat.
A teljes cikkhez kattints ide!
2022. június 24. 09:53 #2
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12493
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Eleve rosszul alkotják meg a csomagokat. Sokaknak elég lenne 1 max 2 eszközön való megtekintés, de a kor elvárásainak megfelelően 4K-ban, de ez csak a legdrágább 4 eszközös csomagban elérhető. Miért? Miért kell valakinek a legdrágábbat fizetni, ha 4k-t akar 1 eszközön? Lehúzás. Aztán csodálkoznak a jelszómegosztásokon. Az előfizetőik száma is tovább fog csökkenni, ha nem változtatnak a tartalmakon. Részemről nem sajnálom őket, saját csapdájukba este a sok propaganda tartalommal teleszórt filmbe és sorozatba. Ha nem érdekel, akkor is nézd? Hogyne. Ha nem érdekel, nem fizetnek elő rá... Ezt érzik most és ezt tükrözi a részvényeik zuhanása és a befektetőik pánikrohama.
2022. június 25. 18:38 #3
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Igen, most kezd kiütközni mennyi gond is van a Netflixszel. Nagyon sok tartalom van rajta, csak sok nézhetetlen, illetve ami jó, azon se szinkron, se felirat. De hazudnék, ha azt mondanám nincsenek rajta jó dolgok. Csak valóban drága. Ez a reklámos dolog... hát...
amúgy fura, nekem standard csomag van, amit ugye 2 eszközön lehetne nézni, de nekem rajta van a laptopomon, mobilon, és a tévén is. think.gif
2022. augusztus 24. 15:59 #4
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12493
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2022.06.25. 18:38)
Igen, most kezd kiütközni mennyi gond is van a Netflixszel. Nagyon sok tartalom van rajta, csak sok nézhetetlen, illetve ami jó, azon se szinkron, se felirat. De hazudnék, ha azt mondanám nincsenek rajta jó dolgok. Csak valóban drága. Ez a reklámos dolog... hát... 
amúgy fura, nekem standard csomag van, amit ugye 2 eszközön lehetne nézni, de nekem rajta van a laptopomon, mobilon, és a tévén is. think.gif


A két eszközön való megtekintés azt jelenti, hogy egy időben ennyi eszközön lehet nézni. Ha 10 eszközön használod, az sem baj, csak nem tudod egyidőben.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!